Kombi Teknik Servisi / Bakımı

1 Yıl Garantili Servis

Arçelik – Beko Marka/Modelli Kombiler İçin Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Yapılan Tüm Tamir İşlemlerine 1 Yıl Garanti vermektedir.1 Yıl İçerisnde Arçelik Beko Kombilerde Yapılan İşlemler İle Alakalı Bir Sorun Yaşarsanız ücretsiz Olarak Onarım işlemi Yapılmaktadır.

Hızlı ve Yerinde Servis

Firmamız İstanbul Kartal Da Faaliyet göstermekte olup Kartal Ve Civar Semtlerine Hızlı Bir Şekilde  ve 2 Saat Aralıkla Randevulu şekilde çalışmaktadır.Ve Tüm Tamir İşlemleri Büyük Arızaları olmadığı sürece gün içerisinde bitmektedir.

Tüm Markalara Servis

Firmamız Servis Merkezi Plus Firması Adı Altında Faaliyet göstermektedir.Firmanın Hizmet gösterdiği Sadece Arçelik Değil Diğer Markaların cihazlarına da hizmet vermektedir. Hizmet Verilen Tüm Markalar Özel Servis Kapsamında dır.

Deneyimli teknik Personeller İle Cihazlarınız siz değerli müşterilere çalışır şekilde teslim edilir. Dileyen Müşteriler Cihazların Tamir Süreçlerini Atölyede izleyebilirler.

Güvenilir, Tecrübeli

Servisimiz 2002 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.
Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Randevulu Servis

Firmamız 2 Saat Aralıklarla Servis Hizmeti Vermektedir Arayan Müşteriler 2 Saat Sonrasında Veya istemiş oldukları bir saat dilimi var ise ona göre randevu verilmektedir.

Ulaşılabilir, Danışılabilir

İşimiz Sadece Tamir İşlemi Yapmak değil Tamir hizmeti verdiğimiz cihaz ile ilgili bilgileri de müşterilere anlatmış oluyoruz. sormak veya danışmak istediğiniz konular için Gerek Servis Elemanları gerekse Çağrı Merkezi Elemanlarına Sorularınızı Yöneltebilirsiniz.
Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. geçiştirme Tamir İşlemi Yapmak istemiyoruz. Amacımız Sürekli ve kalıcı servis Hizmeti Sunmaktır.

Arçelik Beko Kombi Servisi – Servislerimiz Sayesinde Sorunsuz/Zahmetsiz Kaliteli Servis Hizmeti Almaktasınız

 

error: Content is protected !!